OTM Prudnik

START

OTM Prudnik Zlot

logo        logo2

Drodzy Przyjaciele Zlotu Motocyklowego Prudnik Las, miłośnicy wszelkich marek motocykli czasy nastały trudne i nieprzewidywalne, każdy z nas na odczuł to w swojej codzienności.

Jednak duch motocyklowy w nas powoduję, że z niecierpliwością czekamy aby przybić sobie motocyklową piątkę!

Nastąpi to już w ostatni weekend 30-31 lipca 2021.

Niestety imprezę roku 2020 ze względu na panującą pandemię COVID-19 zmuszeni jesteśmy odwołać.

Mamy dla Was jednak garść dobrych informacji. XIII Zlot motocyklowy w lipcu 2021 będzie bardzo bogatym festiwalem „Rock na motocyklu” organizowanym wspólnie z czeskim stowarzyszeniem „Motorkary detem” Ostrava. Nasze stowarzyszenie otrzymało środki finansowe z UE które wg zapewnień Euroregionu pradziad możemy wykorzystać do XIII edycji Zlotu w 2021 roku.

Ale to nie koniec dobrych wieści jak sytuacja epidemiologiczna pozwoli to w terminie naszego Zlotu 25 lipca 2020 w klasztorze zostanie odprawiona msza dla motocyklistów a na polanie pod klasztorem spotkamy się na kameralnym ognisku. Napiszemy o tym na facebooku.

Życzymy Wam dużo zdrowia i czekamy na Was na polanie pod klasztorem Franciszkanów, motocykliści z OTM Prudnik.