OTM Prudnik

OPOLSKIE

TOWARZYSTWO

MOTOCYKLOWE

Start

OTM Prudnik Zlot

logo        logo2    Drodzy Przyjaciele Zlotu Motocyklowego Prudnik Las, miłośnicy wszelkich marek motocykli czasy nastały trudne i nieprzewidywalne, każdy z nas na odczuł to w swojej codzienności.

Jednak duch motocyklowy w nas powoduję, że z niecierpliwością czekamy aby przybić sobie motocyklową piątkę!


Nastąpi to już w ostatni weekend 30-31 lipca 2021.


Niestety imprezę roku 2020 ze względu na panującą pandemię COVID-19 zmuszeni jesteśmy odwołać.

Mamy dla Was jednak garść dobrych informacji. XIII Zlot motocyklowy w lipcu 2021 będzie bardzo bogatym festiwalem „Rock na motocyklu” organizowanym wspólnie z czeskim stowarzyszeniem „Motorkary detem” Ostrava. Nasze stowarzyszenie otrzymało środki finansowe z UE które wg zapewnień Euroregionu pradziad możemy wykorzystać do XIII edycji Zlotu w 2021 roku.

Ale to nie koniec dobrych wieści jak sytuacja epidemiologiczna pozwoli to w terminie naszego Zlotu 25 lipca 2020 w klasztorze zostanie odprawiona msza dla motocyklistów a na polanie pod klasztorem spotkamy się na kameralnym ognisku. Napiszemy o tym na facebooku.


Życzymy Wam dużo zdrowia i czekamy na Was na polanie pod klasztorem Franciszkanów, motocykliści z OTM Prudnik.

 

Paczki dla potrzebujących

Mamy trudny czas, panika jest najgorszym doradcą, a wzajemna pomoc jest bardzo potrzebna - mówił w Loży Radiowej dr Artur Żurakowski z Opolskiego Towarzystwa Motocyklowego.
- Za pośrednictwem Stowarzyszenia Handlowców Ziemi Opolskiej otrzymaliśmy od hurtowni AGRA kilka palet towarów spożywczych. Są to gotowe paczki, kasze i chcemy je dostarczyć osobom, które są najbardziej potrzebujące i nie zawsze mobilne, które być może mają problem z wyjściem z domu. Prosimy o kontakt z Opolskim Towarzystwem Motocyklowym, będziemy docierali i dostarczali produkty żywnościowe – powiedział Artur Żurakowski. 

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt telefoniczny: Adam Marzęta 728551810